Not known Facts About معرفی بهترین برند برای خرید قطعات ماشین

همچنین این قطعه باعث حرکت پمپ آب و پمپ روغن هم می‌شود.البته باید ذکر کرد که امروزه برخی از خودروسازان به‌جای تسمه از زنجیر تایم یا چرخ‌دنده که مقاومت بسیار بیشتری دارد در محصولات جدید خود استفاده می‌کنند.

.. است. ما با نیم قرن تجربه در تعمیرات و شبکه‌ای بزرگ از تعمیرکاران متخصص در کنار شماییم تا بهترین و ارزان‌ترین خدمات تعمیرات لوازم خانگی را برای شما به ارمغان آوریم.

از میان این شمع‌ها مدل‌های پلاتینیومی و ایریدیومی استهلاک کمتر و عملکرد بهتری را ارائه می‌دهد. با گذشت زمان این قطعات تحلیل رفته و کارکردش افت می‌کند که سبب نقص در احتراق شده و درنهایت یا موتور روشن نخواهد شد یا روشن شدنش دشوار خواهد بود.

حسین باباپور مطلب قبلی بررسی ردمی 9T شیائومی؛ مزایا، معایب و گزینه‌های بهتر

در این هنگام شما باید المنت را با استفاده از یک آومتر و چراغ سری بررسی کنید و در صورت خراب بودن، آن را تعویض نمایید.

قطعات الکترونیکی مهم ترین بخش برق الکترونیک است. این قطعات انواع مختلفی دارند که می‌توان برای کاربردهای مختلف از آن‌ها استفاده کرد.

اما خیلی سعی کردم که این اطلاعات را دانلود کرده و سرفرصت مطالعه کنم. ولی موفق نشدم. لذا اگر در این مورد راهنمایی بفرمایید، ممنون دار می شوم.

محدوده ظرفیت خازن کاغذی از ۰٫۰۰۱ تا ۲٫۰۰۰ میکرو فاراد و ولتاژ بالای ۲۰۰۰ ولت است.

این نوع موتور که از مکانیکی جداگانه بهره می‌برد و جزء قطعات موتور خودرو محسوب می‌شود، جهت بالابردن راندمان موتور در کنار آن قرار می‌گیرد و با افزایش مقدار هوای واردشده به درون موتور اصلی که به‌وسیله تزریق این هوا به داخل اتاقک احتراق صورت می‌گیرد، توان خروجی موتور را زیاد می‌کند.

بعدی انواع قطعات پر فروش الکترونیکی و کارکرد آنها (بخش سوم)

لازم به ذکر است که قسمت داخلی دیگ و یا همان مخزن شستشو دارای منافذ بسیاری است که به آب اجازه ورود و خروج را می دهد.

این قطعه به سوپاپ کمک می‌کند تا در محل خود ثبات داشته باشد. اگر سطح مقطع سوپاپ بر روی نشیمنگاه سوپاپ قرص و محکم نباشد۷ احتمال نشتی مایعات در هنگام احتراق یا تراکم افزایش می‌یابد.

در واقع، می‌توان گفت هیدرواستات لباسشویی از سرریز شدن و نشت کردن آب از درون ماشین لباسشویی جلوگیری می کند. پس، در read more صورتی ‌که متوجه وجود نشتی و خروج آب از درون دستگاه خود شده‌اید، یکی از قطعات ماشین لباسشویی را که باید چک کنید، هیدروستات است.

البته باید بدانید که تایمر در ماشین لباسشویی‌های قدیمی کاربرد داشته است و در ماشین لباسشویی‌های جدید این وظیفه بر عهده برد الکتریکی است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *